Poznaj nasze

PIERWSZE PROJEKTY

Najczęściej są to startupy, lecz na dalszym etapie Seed Stage lub Early Stage, czyli już po walidacji lub po zakończonym wstępnym badaniu rynku z prototypem MVP. Najczęściej nasze projekty są na etapie gotowego produktu tuż przed ekspansją.

Budujemy i planujemy również budowę spółek, które będą na wczesnym, czyli pre-seed owym etapie lub ich lider ma już doświadczenie w budowie takich projektów (np. budowa browaru). 

Przewodnik po lokalnej Polsce

Gotowy produkt w formie aplikacji, która wspiera lokalnych przedsiębiorców. Ten projekt może wyskalować się w krótkim czasie na rynku EU i całego świata.

Ferromagnetyczne pompy ciepła - mikro kotłownia dla każdego obiektu

Nasza Ferromagnetyczna Pompa to gotowa i niezależna “mikro kotłownia”, która gwarantuje niższe rachunki za prąd. Oszczędniejszy (≈20-30%) niż najlepsza pompa ciepła. Jednocześnie jest centralnym ogrzewaniem, które ogrzewa zarówno duże, jak i małe obiekty oraz wodę użytkową – z łatwością uzyskuje aż 90⁰C. 

Hemp World - konopne innowacje

Produkcja bloczków budowlanych z konopii, budowa ośrodka badawczo-rozwojowego opracowujący “Konopne Innowacje” i zakup ziemi pod uprawy konopii.

Browar HEILSBERG - w połączeniu z browarem JASTRZĘBIE S.A.

Budowa browaru i produkcja piwa na rynki niemieckie i austriackie.

CONCEPT4YOU INTERNATIONAL SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Runowa 52, 43-100 Tychy

NIP: 5242846861

REGON: 368982950

Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o kapitale zakładowym w wysokości 103.807,00 złotych, opłaconym w całości.

+48 668 755 730

administracja@concept4you.pl