O NAS

Concept4you oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie leasingu oraz najmu długoterminowego, dedykowana jest małym i mikro firmom, przedsiębiorcom, osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółkom handlowym. 

Ponad 20 – letnie doświadczenie zarządzających spółki w budowaniu grup dystrybucyjnych sieci sprzedażowych to szansa na zbudowanie pozycji liderskiej w branży i skalowanie biznesu na rynki międzynarodowe w najbliższej przyszłości. 

W ramach, tworzonej przez Nas Unikatowej Społeczności, można nie tylko współdzielić różne dobra, ale być jednocześnie Akcjonariuszem i Beneficjentem Społeczności,  który zrealizuje oraz finansuje Twoje marzenia! 

Spółka jest na wczesnym etapie rozwoju działalności, przez co ryzyko towarzyszące inwestycji w jej akcje jest większe od ryzyka inwestycji w akcje spółek bardziej dojrzałych.

UNIKALNA
WARTOŚĆ PRODUKTU

BANKOWOŚĆ SPOŁECZNOŚCIOWA

Jej celem jest uniezależnienie się od banków i funduszy leasingowych

SPOŁECZNOŚCIOWY FUNDUSZ KAPITAŁOWY

Poprzez jego rozwój będziemy mogli nie tylko dywersyfikować portfel klienta, ale i budować jego majątek w oparciu o inwestowanie w oferowane przez nas produkty: nieruchomości, akcje czy tokeny

LEASING DLA KAŻDEGO

Proponujemy rozwiązania leasingu dla przedsiębiorców mających trudności z BIK i KRD na maksymalny okres 60 miesięcy z elastyczną wpłatą własną

WYSOKIE RABATY

Każdego klienta traktujemy, jak klienta flotowego, oferując mu rabaty w przedziale 10.000 - 20.000 PLN

CAR 4 FREE

Autorski program CAR 4 FREE pozwala finalnie zredukować ratę za samochód nawet do 0 PLN!

INNOWACYJNA APLIKACJA

Praca nad innowacyjną aplikacją pozwoli w niedalekiej przyszłości naszym klientom w szybki i łatwy sposób zamówić wymarzony samochód i anonimowo sprawdzić swoją zdolność kredytową a to wszystko oparte na systemie blockchain!

BUDUJ Z NAMI MAJĄTEK
I UNIKATOWĄ SPOŁECZNOŚĆ

Model współdzielenia samochodów stanowi dla nas punkt wyjścia do rozszerzenia naszej oferty o takie produkty i usługi, jak: nieruchomości, jachty, czy helikoptery w niedalekiej przyszłości.

Bo wierzymy, że nie musimy czegoś kupować, żeby to mieć.

Oferujemy nieograniczone możliwości.

 

 

OGŁOSZENIE

Zwyczajne Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy

ZARZĄD spółki CONCEPT4YOU INTERNATIONAL S.A. z siedzibą w Tychach przy ul. Runowej 52, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy w dniu 13-12-2017 roku pod numerem 0000707739 (,,Spółka”), niniejszym ZAWIADAMIA,

iż zwołuje na dzień 29 września 2020 roku, na godzinę 10:00 w Cieszynie przy ul. Hażlaskiej 116, Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki. Zaproszenia na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki zostały wysłane do akcjonariuszy listami poleconymi oraz drogą elektroniczną.

21.09.2020, godz. 20:00 – WEBINAR CONCEPT4YOU

W dniu dziesiejszym odbył się webinar dla Akcjonariuszy i Partnerów Concept4You, o którym informowaliśmy e-mailowo. Podczas spotkania poruszane były kwestie przyszłości i nowych projektów spółki. 

Jeżeli ktoś ma chęć obejrzenia nagranego materiału – prosimy o kontakt e-mailowy na adres: akcje@concept4you.pl