Nasz zespół to

LUDZKI KAPITAŁ

 Concept4You pozwoli Ci zrealizować swoje niedokończone i niezrealizowane jeszcze projekty biznesowe, które być może nadal trzymasz w szufladzie. 

Grzegorz Kamiński

PREZES ZARZĄDU

Prezes Zarządu, wizjoner, muzyk i artysta w jednym. Od lat związany z biznesem. W swojej ponad 25-letniej karierze z sukcesem zbudował wiele firm i przedsiębiorstw. Stoi za sterami całego projektu, a energię do działania czerpie ze swoich pasji.

Piotr Piekarski

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Prezes Zarządu biura rachunkowego Acartus S. A. – notowanego na NewConnect. Posiada doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego i pozyskiwania kapitału.

Mikołaj Kijewski

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Specjalista ds. szkoleń ze sprzedaży i marketingu. Od 2006 roku przeszkolił ponad 20 tys. osób. Mnoży talenty i pomaga wykorzystywać swój potencjał.

Andrzej Domiański

CZŁONEK RADY EKSPERTÓW

Dyrektor Klubu Przedsiębiorczości w Warszawie, pasjonat branży nieruchomości, deweloper. Pracował w dużych korporacjach IT i współpracował z firmamy typu: LOT, PKP, Allegro, Kompania Piwowarska czy Kopalnie.

Andrzej Maciejewski

CZŁONEK RADY EKSPERTÓW

Doradca finansowy z doświadczeniem w Niemczech. Specjalizuje się w inwestycjach i rynkach finansowych. Z sukcesem buduje portfel nieruchomości oraz zajmuje się ich krótkoterminowym wynajmem.

Grzegorz Sypniewski

CZŁONEK RADY EKSPERTÓW

Zasiada w zarządach kilku spółek i organizacji non profit. Obecnie kieruje agencją reklamową, która podoła każdemu zadaniu – od prostych grafik, organizację eventów, po kampanie equity crowdfundingu.

Michał Trawka

CZŁONEK RADY EKSPERTÓW

Autor projektu Asekuracja24h. Jest to pierwszy w Polsce projekt, którego celem jest całodobowa pomoc osobom po różnych zdarzeniach losowych, wsparcie prawne i finansowanie rehabilitacji po wypadku.

Rafał Jurkowski

CZŁONEK RADY EKSPERTÓW

Twórca Hemp World Konopne Innowacje, a jednocześnie doświadczony marketer z kompetencjami w zakresie tworzenia biznesplanów i prezentacji. Ma doświadczenie w promowaniu innowacyjnych biznesów.

Pierwsze projekty

Inwestujemy w ciekawe i perspektywiczne projekty.

CONCEPT4YOU INTERNATIONAL SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Runowa 52, 43-100 Tychy

NIP: 5242846861

REGON: 368982950

Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o kapitale zakładowym w wysokości 103.807,00 złotych, opłaconym w całości.

+48 668 755 730

administracja@concept4you.pl